Ovostar Union

Прагнемо. Діємо. Досягаємо.


Про нас

Група компаній «Ovostar Union» – одна із провідних агропромислових компаній України, що входить до трійки лідерів виробників курячих яєць країни. За нашими плечима понад 14 років досвіду, лідерства та інновацій.

Основною нашою перевагою є вертикально інтегрована організаційна структура бізнесу, що забезпечує ретельний контроль за якістю всієї продукції на кожному етапі виробництва. Кожне підприємство ГК «Ovostar Union» є органічною складовою всього бізнесу, важливою та якісною ланкою, що чітко виконує свої зобов'язання, чим і забезпечує загальний високий результат. Саме погодженість усіх напрямків діяльності компанії визначає гарантовану якість продукції та високу рентабельність бізнесу в цілому.
 
Основні напрямки діяльності:
 
  • Птахівництво (батьківське поголів’я, інкубація, ремонтний молодняк)
  • Виробництво курячого яйця
  • Національна дистрибуція (торгівельні мережі України, власна фірмова роздрібна мережа)
  • Виробництво сухих та рідких яєчних продуктів
  • Виробництво соняшникової олії
  • Додаткові види діяльності (виробництво комбікормів, шроту та паливних брикетів).
 
У 2002 році ми першими в Україні почали використовувати автоматизовані лінії збору, сортування та пакування яйця. Ми були першими, хто запропонував українським споживачам фасоване яйце у дрібноштучній упаковці, а також стали новаторами з випуску продуктів з додатковими властивостями – яєць, збагачених йодом, з підвищеним вмістом вітамінів і спеціального продукту для дитячого харчування.
 
З початку реалізації торговими мережами курячих яєць під Private Label, ГК «Ovostar Union» стала першим партнером вітчизняних та закордонних ритейлерів в категорії «Яйця» і для більшості з них так і залишилася єдиним, з часткою 83% національного ринку Private Label.
 
У 2011 році ГК «Овостар Юніон» здійснила IPO на Варшавській фондовій біржі, в рамках якого було продано 1,5 млн. акцій (25% від капіталу компанії) за максимально заявленою ціною у PLN62. Сума ІРО склала PLN93 млн. і направлена на реалізацію інвестиційної програми.
 

Понад 13 років лідерства та інновацій

Понад 14 років лідерства та інновацій