[$logo_alt]

ГК «Ovostar Union»

вул. Петропавлівська, 34,
м. Київ, 04086, Україна
Телефон: +38 044 354 29 60
Факс: +38 044 354 29 61
www.ovostar.ua

Нас рекомендують

МакДональдз Юкрейн
МакДональдз Юкрейн

Лідер у галузі швидкого обслуговування – компанія МакДональдз Юкрейн Лтд. почала співпрацювати із «Овостар» - у лютому 2007 року.

Зараз мережа МакДональдз налічує більше ніж 70 закладів у 21 місті України. Щодня приблизно 200 тисяч відвідувачів віддають перевагу саме МакДональдз Юкрейн Лтд.
 
Компанія «Овостар» є ексклюзивним постачальником яєчних продуктів для всієї мережі закладів України. МакДональдз Юкрейн Лтд. може із впевненістю поставити найвищу оцінку якості яєчній продукції, адже відвідувачі наших закладів залишаються задоволеними смаком, а експерти компанії – характеристиками страв, приготованих з інгредієнтів «Овостар».  
 
Для МакДональдз надзвичайно важлива якість та безпека продуктів, з яких готуються страви у закладах мережі. Відмінну якість продукції заводу «Овостар» підтверджує Міжнародний стандарт ISO 22000:2005. До того ж, у 2008 році у рамках щорічного конкурсу «Солодкий тріумф» завод яєчних продуктів «Овостар» одержав перемогу за високу якість яєчного меланжу у номінації «Тріумф якості».
 
Ми співпрацюємо лише з найкращими постачальниками. До них висуваються суворі вимоги стосовно дотримання стандартів безпеки та якості продукції, а також санітарно-гігієнічних норм виробництва. Якість продукції та технології виробництва на заводі «Овостар» відповідають найвищим вимогам компанії МакДональдз, тому цей постачальник продукції є незмінним партнером вже протягом п’яти років.
Координатор департаменту державних та громадських зв’язків
Анастасія Зражевська
Source URL: http://ovostar.ua/ua/about/recomendations/recomendation_5/
© 1998 - 2019 ГК "Ovostar Union"