Ovostar Union

Прагнемо. Діємо. Досягаємо.


Новини

26 вересня 2011

ГК «Ovostar Union» оголосила програму корпоративної соціальної відповідальності на International Egg Commission

З 18 по 22 вересня у Вашингтоні успішно пройшла щорічна конференція International Egg Commission 2011, учасниками якої стали власники і топ -менеджери 420 компаній з 35 країн, у тому числі й «Ovostar Union».
 
International Egg Commission - це міжнародна асоціація провідних виробників яєць і яєчних продуктів, яка існує заради того, щоб об’єднувати професіоналів яєчної індустрії з різних куточків земної кулі. Це унікальне співтовариство постійно обмінюється інформацією і розвиває відносини різних культур і національностей. ГК «Ovostar Union» є постійним членом International Egg Commission з 2008 року.
 
У рамках цьогорічної програми Конференції у Вашингтоні особлива увага приділялася корпоративній соціальній відповідальності бізнесу, крім того, активно обговорювалися питання виробництва та реалізації курячих яєць і яєчних продуктів, актуальні тренди та тенденції галузі. Осіння Конференція відзначилась цікавими темами, і можливістю ознайомитися з вкрай амбітними реалізованими проектами провідних світових компаній галузі. На International Egg Commission були присутні не тільки фахівці з яєчної галузі, а й делегати компаній McDonald's і PepsiCo, які також висловили зацікавленість в участі.
 
В ході Конференції ГК «Ovostar Union» представила презентацію, в якій Бєліков Борис Олександрович, генеральний директор групи компаній, поділився з делегатами практикою впровадження корпоративної соціальної відповідальності. Українська ГК «Ovostar Union» продемонструвала системне дотримання принципів КСВ у своїй діяльності. Особливий інтерес з боку делегатів викликало видовищне Архітектурне шоу з яєць, що відбулося навесні 2008 року, в ході якого були відтворені видатні культурні пам'ятки України та зібрані кошти для встановлення вікон у Київському центрі трансплантації кісткового мозку.
 
«Ми щорічно відвідуємо Конференцію для обміну безцінним досвідом, налагодження контактів, обговорення проблем галузі та популяризації курячого яйця, як життєво необхідного і надзвичайно корисного продукту. Осіння Конференція в цьому плані була особливо ефективною. У Вашингтоні ми заявили про реалізацію комплексного плану корпоративної соціальної відповідальності ГК «Ovostar Union» в Україні та за кордоном, також ознайомилися з прогресивними напрямками діяльності світових компаній яєчної індустрії.» - розповідає Бєліков Борис Олександрович, генеральний директор ГК «Ovostar Union».
 
ГК «Ovostar Union» займає активну соціальну позицію, інвестуючи в майбутнє України, навколишнє середовище та населення. У продовження реалізації довгострокової стратегії корпоративної соціальної відповідальності, керівництвом компанії було прийнято рішення з весни 2012 року щорічно проводити благодійний суботник «Чисте повітря для України», в ході якого наші співробітники будуть висаджувати саджанці, придбані за кошти компанії. Відповідальним рішенням стане також видання підручника з біології для школярів Україні в 2012 році.


Дізнайся першим!
Дізнайся першим!

Архів новин