[$logo_alt]

ГК «Ovostar Union»

вул. Петропавлівська, 34,
м. Київ, 04086, Україна
Телефон: +38 044 354 29 60
Факс: +38 044 354 29 61
www.ovostar.ua

Про нас

Група компаній Ovostar Union – одна із провідних агропромислових компаній України, що входить до трійки лідерів виробників курячих яєць країни. За нашими плечима понад 19 років досвіду, лідерства та інновацій.

Основною нашою перевагою є вертикально інтегрована організаційна структура бізнесу, що забезпечує ретельний контроль за якістю всієї продукції на кожному етапі виробництва. Кожне підприємство ГК Ovostar Union є органічною складовою всього бізнесу, важливою та якісною ланкою, що чітко виконує свої зобов'язання, чим і забезпечує загальний високий результат. Саме погодженість усіх напрямків діяльності компанії визначає гарантовану якість продукції та високу рентабельність бізнесу в цілому.
 
Основні напрямки діяльності:
 
  • Птахівництво (батьківське поголів’я, інкубація, ремонтний молодняк)
  • Виробництво курячого яйця
  • Національна дистрибуція (торгівельні мережі України, власна фірмова роздрібна мережа)
  • Виробництво сухих та рідких яєчних продуктів
  • Експортна діяльність (експорт в понад 40 країн Європи, Близького Сходу, Азії, Африки)
  • Додаткові види діяльності (виробництво комбікормів, мінеральних добрив та інш.)
 
У 2002 році ми першими в Україні почали використовувати автоматизовані лінії збору, сортування та пакування яйця. Ми були першими, хто запропонував українським споживачам фасоване яйце у дрібноштучній упаковці під торговою маркою. 
 
З початку реалізації торговими мережами курячих яєць під Private Label ГК Ovostar Union стала першим партнером вітчизняних та закордонних ритейлерів в категорії «Яйця» і для більшості з них так і залишилася єдиним, з часткою понад 80% національного ринку Private Label.
 
У 2011 році ГК «Овостар Юніон» здійснила IPO на Варшавській фондовій біржі, в рамках якого було продано 1,5 млн. акцій (25% від капіталу компанії) за максимально заявленою ціною у PLN62. Сума ІРО склала PLN93 млн. і направлена на реалізацію інвестиційної програми.
 
В 2017 році ми першими серед українських птахофабрик із виробництва курячого яйця отримали дозвіл на експорт курячих яєць до країн Євросоюзу, що ще раз свідчить про високий рівень якості продукції та процесів її контролю.
 

 

Source URL: http://ovostar.ua/ua/about/
© 1998 - 2019 ГК "Ovostar Union"