[$logo_alt]

ГК «Ovostar Union»

вул. Петропавлівська, 34,
м. Київ, 04086, Україна
Телефон: +38 044 354 29 60
Факс: +38 044 354 29 61
www.ovostar.ua

Корпоративна відповідальність

Наші співробітники

Люди, які працюють у нас – це основа сьогоднішніх успіхів і завтрашніх досягнень наших підприємств. Ми - команда однодумців, кожен із яких - особистість. Поважаючи й розвиваючи своїх співробітників, ми наближаємо досягнення цілей компанії.
Головна ціль ГК «Ovostar Union» – розвиток існуючої команди високопрофесійних, талановитих та активних однодумців. Ми створюємо максимально комфортні умови для ефективної роботи та успішної самореалізації кожного співробітника, що є основою стрімкого розвитку нашої компанії.
Ми прагнемо бути серед числа найбільш привабливих роботодавців для людей, які готові принести максимальну користь бізнесу та суспільству.
Ми керуємося виключно принципами соціальної відповідальності та дотриманням нормативно-правової бази України та країн-партнерів, задля забезпечення єдиного правового поля діяльності компанії.
 
Політика безпеки продукції
 
При виробництві власної продукції ГК «Ovostar Union» не використовує ні генетично-модифіковані організми, ні будь-які інші шкідливі для здоров'я людини та тварини речовини (в тому числі антибіотики, стероїди, пестициди та ін.)
 
Соціальна допомога
 
Здійснюючи благодійну діяльність, ГК «Ovostar Union» в першу чергу керується Законом України «Про благодійність та благодійні організації» (№ 531/97 – ВР від 16 вересня 1997 року). Як правило, вся допомога, яку надає компанія, носить цільовий та адресний характер.
Уже багато років підприємства ГК «Ovostar Union» допомагають продукцією власного виробництва та грошовою допомогою дитячим організаціям, лікарням та православним закладам. Так, допомогу від нас отримували: Київське громадське об`єднання хворих на множинний склероз, Українська православна церква Свято-Кирилівської парафії, Благодійний фонд Павлівського приходу, Дитячий садок «Ластівка» (м.Васильків), Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат 1-2 ступені, Школа № 9 (м. Васильків), Благодійний фонд «Пам`яті пожежникам Чорнобиля» та дитячі будинки у десяти регіонах України . Це далеко не повний перелік закладів, які потребуючи допомоги, отримують її від нашої компанії.
У 2010 році ми також провели масштабну чотиримісячну Всеукраїнську благодійну акцію «Вікно в життя», в рамках якої, 5 копійок від продажу кожної упаковки яєць ми перерахували на встановлення нових метало пластикових вікон у Київському центрі трансплантації кісткового мозку.
Source URL: http://ovostar.ua/ua/about/corporate-responsibility/
© 1998 - 2019 ГК "Ovostar Union"