[$logo_alt]

ГК «Ovostar Union»

вул. Петропавлівська, 34,
м. Київ, 04086, Україна
Телефон: +38 044 354 29 60
Факс: +38 044 354 29 61
www.ovostar.ua

IСТОРIЯ КОМПАНII

ГК «Ovostar Union» має багату подіями історію власного розвитку та становлення. Формування єдиної вертикально-інтегрованої компанії відбувалося не один рік і кожна компанія, що входить до нашого складу, має власну унікальну історію. Ми пишаємося тим, що кожне підприємство нашої групи компаній є органічною складовою усього бізнесу, важливою та якісною ланкою, яка виконує свої обов’язки, чим і гарантує високий результат.

1998

Початок роботи компанії в галузі яєчного птахівництва ознаменувала купівля птахофабрики «Малинове» в с. Телешівка (Київська обл.). Провідна спеціалізація: вирощування птиці, виробництво та продаж яєць курячих харчових.
 
1999

З метою ефективного управління усіма підрозділами компанії та покращення контролю, створено управляючу компанію «Бориспіль Агро Трейд».
 
2000

Закладено основи побудови вертикальної інтеграції задля чого ми придбали Жашківській міжгосподарський комбікормовий завод в с. Скибин (Черкаська обл.).
Ми придбали одну із найбільших птахофабрик країни – ВАТ «Птахофабрика «Україна» та площадку з вирощування молодняку. Крім того, ми купили інкубаторну станцію в м. Кагарлик та майновий комплекс Ставищанської птахофабрики в смт. Ставище. Усі вищевказані компанії розміщені в Київській області.
Для забезпечення ефективного збуту всієї продукції компанії була створена торгова компанія ЗАТ «Крушинський птахівничий комплекс» (у 2002 р. відбулася зміна форми власності на Відкрите акціонерне товариство).
Компанія почала виробляти фасоване куряче яйце в індивідуальній споживчій упаковці. Це було перше фасоване яйце в індивідуальній упаковці, яке з’явилося на ринку України.
 
2001

Стратегія лідера з якості надала підстави для юридичної реєстрації та виведення на ринок перщої національної торгової марки курячих яєць «ЯСЕНСВІТ».
На базі цеху ВАТ «Птахофабрика «Україна» створено завод яєчних продуктів ТОВ «Овостар».
 
2003

Для забезпечення власних потреб в інкубаційному яйці створено компанію ТОВ «Золоте курча», як площадку з утримання власного батьківського поголів’я, отримання інкубаційного яйця та підрощування молодняку.
 
2005

Запуск процесу капітальної реконструкції заводу «Овостар» надав підстави для юридичної реєстрації та виведення на український ринок торгової марки високотехнологічних яєчних продуктів «ОВОСТАР».
 
2006

Завершення капітальної реконструкції та запуск заводу «Овостар», як самостійного та високоефективного бізнесу.
 
2008

З метою укріплення позицій на ринку України ключовими власниками прийнято рішення про об'єднання усіх вищеперерахованих підприємств в одну групу компаній.
 
Завод «Овостар» успішно завершив процес побудови інтегрованої системи управління якістю та безпекою продуктів відповідно до вимог ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005 (HACCP)

ГК «Ovostar Union» набула членства в Світовій організації провідних виробників курячих яєць та яєчних продуктів «International Egg Commission».
 
2009

Запуск другого власного комбікормового заводу з виробництва кормів для годівлі птиці на території ВАТ «Птахофабрика «Україна» для покриття зростаючої потреби в кормах.
Завод яєчних продуктів ТОВ «Овостар» сертифікований відповідно до міжнародного стандарту HALAL – Certificate, тобто «Системи добровільної сертифікації продукції та послуг на відповідність канонам Ісламу».
 
2010

ТОВ «Золоте курча» перейменовано в ТОВ «Ясенсвіт», а управляюча компанія ТОВ «Бориспіль Агро Трейд» отримала назву ТОВ «Ovostar Union», що завершило внутрішні інтеграційні процеси та формування корпоративної культури Групи компаній.
Птахофабрики сертифіковані відповідно до міжнародної системи управління якістю та безпекою продуктів відповідно до вимог ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005 (HACCP)
 
2011

29 червня ГК «Овостар Юніон» здійснила IPO на Варшавській фондовій біржі, в рамках якого було продано 1,5 млн. акцій (25% від капіталу компанії) за максимально заявленою ціною у PLN62. Сума ІРО склала PLN93 млн. і направлена на реалізацію інвестиційної програми.
 
Дотримуючись стратегії вертикальної інтеграції, компанія збудувала масло екстракційний завод з виробництва соняшникової олії та шроту.
 
На заводі яєчних продуктів «Овостар» завершено монтаж цеху з переробки яєчної шкаралупи на порошок з метою поглиблення інтеграції у корми.
 
Завод яєчних продуктів ТОВ «Овостар» пройшов сертифікацію відповідно до міжнародного стандарту Kosher, що дозволило використовувати в їжу яєчні продукти ТМ «Овостар» споживачам з іудейським віросповіданням.
 
Розпочато виробництво нерафінованої соняшникової олії холодного віджиму, розфасованої в споживчу тару.
 
2012 
 
У вересні 2012 року завершився перший етап інвестиційної програми, заявленої під час IPO. Завдяки реалізації інвестиційної програми в 2011-2012 рр.,  Ovostar Union збільшила потужності з виробництва яйця і яєчних продуктів та впровадила на своїх підприємствах найсучасніші технології в галузі птахівництва та яєчної переробки. З червня 2012 Ovostar Union почала реалізацію наступного етапу інвестиційної програми. 
 
Восени 2012 року для детального ознайомлення існуючих та потенційних інвесторів з бізнесом компанії та  результатами першої інвестпрограмми, компанія провела День інвестора. Під час заходу інвестори гідно оцінили високі досягнення комплексу з виробництва курячих яєць під ЯСЕНСВІТ™ і заводу з виробництва сухих та рідких яєчних продуктів під Овостар ™.
 
2013 
 

В липні 2013 р. завод «Овостар», одне із підприємств ГК «Овостар Юніон», отримав сертифікат FSSC 22000.

 

У грудні 2013 Компанія успішно завершила реконструкцію виробничого комплексу у Василькові, збільшивши виробничі потужності по утриманню несучки до 5.4 млн птахомісць. В рамках інвестиційної програми в 2011-2013 рр були також розширені потужності з переробки яйця до 2.0 млн яєць на день. Потужності по утриманню батьківського поголів'я збільшилися до 88 тис. птахомісць, по вирощуванню молодняка птиці до 1.66 млн птахомісць, потенціал інкубатора збільшився до 1 млн місць одноразової закладки. Виробничі потужності комбікормового заводу зросли до 56 тонн комбікорму на годину. Потужності зі зберігання зерна на елеваторі зросли до 29 тис . тонн одночасного зберігання.

2014

В результаті реалізації програми органічного зростання загальне поголів’я збільшилося в 2.2 рази за 5 років і досягло кількості 5.6 мільйонів голів.

Цього року ГК Ovostar Union затверджує інвестиційну програму, що передбачає реконструкцію пташників Ставищанського птахокомплексу, що входить до складу групи компаній. Протягом чотирирічного періоду запланована будівля 16 сучасних пташників та інфраструктури. 
Відбувається розширення експортних поставок в країни Близького Сходу, Азії та Африки: Гонг-Конг, Ірак, Катар, Бахрейн, Кувейт, ОАЕ, Лівія, Сьєрра-Леоне , Ліберія, Кенія.

2015

Успішне виконання інвестиційної програми з розширення виробництва. Побудовано 6 із 16 нових пташників. Загальне поголів’я досягло більш ніж 6 млн курей.

Завод з переробки яйця нарощує виробництво. ТМ «ОВОСТАР» - абсолютний лідер на українському ринку рідких яєчних продуктів.

Розпочато експорт яєчних продуктів в країни Європейського Союзу.

2016

Група продовжила органічно зростати та завершила будівництво 4 пташників в рамках інвестиційної програми на території виробничого комплексу у с. Ставище. Внаслідок нарощування виробничих потужностей, у 2016 році Група збільшила об’єм виробництва яєць на 24%. За останні 5 років кількість поголів’я та об’єм виробництва яєць Ovostar Union зросли у майже 2.5 рази.

На птахофабриці в м. Ставище було встановлено унікальне високотехнологічне обладнання з сортування та пакування яєць японського виробника NABEL потужністю 240 тисяч яєць на годину. Річне виробництво яйця сягнуло 1.48 мрд. яєць.

В нових пташниках встановлено унікальне в Україні обладнання з утримання курей-несучок – євроклітку, що є кроком на шляху до європейських стандартів птахівництва. 

Оптимізація та збільшення виробничих потужностей з переробки яйця дозволили переробляти більше, ніж 1.5 млн яєць щодня. Успішно пройдено черговий аудит щодо відповідності системи менеджменту харчової безпеки на підприємстві міжнародному стандарту FSSC-22000.

 

  

 

Source URL: http://ovostar.ua/ua/about/history/
© 1998 - 2019 ГК "Ovostar Union"