Ovostar Union

Прагнемо. Діємо. Досягаємо.


Нас рекомендують

ДП КК РОШЕН
ДП КК «РОШЕН»
"ТОВ «ОВОСТАР» поки що єдиний в Україні виробник якісних рідких яєчних продуктів".
ПАТ Креді Агріколь Банк
ПАТ "Креді Агріколь Банк"
"За час співпраці ГК "Овостар Юніон" зарекомендувала себе надійним, послідовним і порядним партнером, який плідно співпрацює з банком із будь-яких питань та вчасно виконує договірні зобов'язання."
ПАТ Харківська бісквітна фабрика
ПАТ "Харківська бісквітна фабрика"
"За майже 7 років плідної співпраці ТОВ "Овостар" зарекомендував себе, як надійний партнер, який завжди своєчасно здійснює доставку продукції, реагує на відгуки й побажання клієнтів, невпинно розширює асортимент та вдосконалює якість продукції, постійно оновлюючи технологічне обладнання".
Монделіс Україна
"Монделіс Україна"
"Приємно відмітити Ваш високий рівень сервісу та орієнтованість на клієнта. Використовуючи Вашу продукцію на виробництві ми можемо бути впевненими в якості готового продукту, який споживають наші покупці".
ПАТ УніКредит Банк
ПАТ "УніКредит Банк"
"Ми високо цінуємо ГК "Овостар Юніон" за багаторічну і плідну співпрацю, яка сприяє взаємному динамічному розвитку..."
ПАТ Лагода
ПАТ "Лагода"
"Вже багато років ми використовуємо виключно яєчні продукти ТМ «Овостар». Ми довіряємо цій компанії, а також її продукції."
ТМ Жако. Перша зефірна фабрика
ТМ «Жако. Перша зефірна фабрика»
"З гордістю можемо повідомити, що наші компанії завдяки новітнім технологіям, прогресивному підходу до виробництва продукції та шанобливого ставлення до свого споживача внесли нові пріоритети для українських покупців, а саме: споживання якісних, корисних і екологічних продуктів"
Міжнародна торговельна мережа Ашан
Міжнародна торговельна мережа "Ашан"

«Компанія ТОВ «ЯСЕНСВІТ» є багаторічним надійним партнером ВТМ в категорії «Яйця» для торгової мережі «Ашан».

З початком реалізації курячих яєць під Private Label в 2007 році, ТОВ «ЯСЕНСВІТ» було першим партнером нашої торгової мережі в категорії «Яйця». Ми впевнені в надійності цього партнера.»

АТ ВО КОНТІ 
АТ «ВО «КОНТІ» 
«З 2007 року нашим постійним та надійним партнером є завод яєчних продуктів «Овостар», що входить до складу ГК «Ovostar Union». У виробництві кондитерських виробів «КОНТІ» використовує тільки натуральні високоякісні інгредієнти, у тому числі, пастеризований меланж ТМ «Овостар», завдяки чому наші бісквіти такі смачні!»
ПВТФ Кріоліт-Днепр (ТМ Клим)
ПВТФ «Кріоліт-Днепр» (ТМ «Клим»)
"Компанія «Овостар» є нашим партнером з січня 2009 року і ми все більше переконуємося, що використання яєчних продуктів цього виробника є однією з найважливіших умов високої якості кінцевого продукту! Серед переваг команди Овостар хочеться відзначити високий професіоналізм менеджменту. Ця компанія є лідером своєї галузі, а для нас стретегічно важливо працювати з кращими!"
МакДональдз Юкрейн
МакДональдз Юкрейн
"Компанія «Овостар» є ексклюзивним постачальником яєчних продуктів для всієї мережі закладів України. МакДональдз Юкрейн Лтд. може із впевненістю поставити найвищу оцінку якості яєчноій продукції, адже відвідувачі наших закладів залишаються задоволеними смаком, а експерти компанії – характеристиками страв, приготованих з інгредієнтів «Овостар»"
ТМ Щедро
ТМ "Щедро"
«Виробництво натурального майонезу можливо тільки при використанні натуральних інгредієнтів. Ми дбаємо про корисність кінцевого продукту, тому й використовуємо в рецептурі натуральний рідкий жовток ТМ «Овостар».
Компанія Nestle (ТМ Торчин)
Компанія «Nestle» (ТМ «Торчин»)
«Яєчні продукти ТМ «ОВОСТАР» мають відмінні якісні характеристики, важливі для виробництва майонезу: висока розчинність, емульгуюча властивість та харчова цінність, що робить наш майонез смачним та корисним продуктом»