Ovostar Union

Прагнемо. Діємо. Досягаємо.


Нас рекомендують

ТМ Жако. Перша зефірна фабрика
ТМ «Жако. Перша зефірна фабрика»

З 2004 року під торговою маркою «Жако. Перша зефірна фабрика» реалізується виключно якісна продукція, а зефір «Жако» з тих пір став еталоном здорового і корисного харчування серед кондитерських виробів. Досягнути такої високої якості зефіру ми змогли завдяки багаторічним результатами робіт наших технологів, інженерів, кондитерів, а також використанню сировини провідних виробників. Ми високо цінуємо нашого партнера ТОВ «Овостар», який з 2007 року є нашим надійним постачальником рідких яєчних продуктів - яєчного білка та меланжу.

Яєчний білок є одним з основних інгредієнтів у рецептурі зефіру, а високоякісний білок ТМ «Овостар», безумовно, є одним з необхідних умов високої якості зефіру ТМ «Жако. Перша зефірна фабрика », куди, крім цього, входить натуральна і цінна речовина агар-агар - замінник желатину тваринного походження. Ось чому нам особливо імпонує відмова ГК «Ovostar Union» від використання білків тваринного походження у кормах курей-несучок. Таким чином, яєчні продукти ТМ «Овостар» - чисті й природні, що навіть підтверджено сертифікатами Halal і Kosher.

З гордістю можемо повідомити, що наші компанії завдяки новітнім технологіям, прогресивному підходу до виробництва продукції та шанобливого ставлення до свого споживача внесли нові пріоритети для українських покупців, а саме: споживання якісних, корисних і екологічних продуктів.

 

Комерційний директор
Римша О. К.