Ovostar Union

Прагнемо. Діємо. Досягаємо.


Нас рекомендують

АТ ВО КОНТІ 
АТ «ВО «КОНТІ» 

Група «КОНТІ» – входить до трійки лідерів виробників кондитерських виробів України.

Такий високий результат досягнуто завдяки експлуатації сучасного обладнання, чіткого дотримання технологій виробництва, сертифікації виробничих процесів відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування, використанню виключно високоякісної сировини та матеріалів у виробництві кондитерських виробів «КОНТІ».

З 2007 року нашим постійним та надійним партнером є завод яєчних продуктів «Овостар», що входить до складу ГК «Ovostar Union». У виробництві кондитерських виробів «КОНТІ» використовує тільки натуральні високоякісні інгредієнти, у тому числі, пастеризований меланж ТМ «Овостар», завдяки чому наші бісквіти такі смачні!

Фізичні та хімічні властивості рідкого пастеризованого яєчного меланжу повністю ідентичні свіжому курячому яйцю, це запорука якості та натуральності цього інгредієнту. Для нас вагомим фактором, який це підтверджує, є те, що контроль якості продукції заводу "Овостар" підтверджено міжнародними системами менеджменту та якості продуктів харчування ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005 (HACCP).

З огляду на те, що продукція «КОНТІ» представлена не тільки в Україні, але і далеко за її межами, перевагою яєчних продуктів ТМ «Овостар» перед іншими виробниками, є їх сертифікація відповідно до стандартів системи Halal (згідно вимог країн з мусульманським віросповіданням) та Kosher (відповідно вимогам іудаїзму).

Менеджер департаменту МТЗ АТ «ВО «КОНТІ»
Дмитренко О.В.