Ovostar Union

Прагнемо. Діємо. Досягаємо.


Гарантії якості

Задля забезпечення відмінного контролю якості продукції, на підприємствах ГК «Ovostar Union» впроваджені міжнародні стандарти систем менеджменту якості продуктів харчування ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005 (HACCP). Так, завод з переробки яєчних продуктів «Овостар» щорічно проходить дану сертифікацію з 2008 року, а птахофабрики – з 2010. В липні 2013 ТОВ "Овостар" отримало сертифікат FSSC 22000, схвалений Global Food Safety Initiative. 

Не рідше одного разу на рік проводяться випробування всієї продукції на предмет чистоти від генно-модифікованих організмів (протоколи випробування яєчних продуктів №0038-H та яєць курячих харчових №45639-12465).

Кожна партія продукції проходить контроль на показники мікробіологічної безпеки в районній санітарно-епідеміологічній станції та Київській обласній лабораторії ветеринарної медицини. Крім того, із 2008 року на заводі яєчних продуктів «Овостар» працює власна виробнича лабораторія, атестована ДП «Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Лабораторія оперативно виконує увесь спектр фізико-хімічних та мікробіологічних аналізів готової продукції, сировини, санітарного стану виробництва власними зусиллями.

 

Сертифікація яєць курячих

Сертифікація яєчних продуктів


Ми ретельно контролюємо якість продукції на кожному етапі виробництва