Ovostar Union N.V. (WSE: OVO) (далі "Група"), вертикально інтегрована холдингова компанія, один з провідних виробників яєць і яєчних продуктів в Україні, оголошує свої фінансові результати за три місяці, що закінчилися 31 березня 2013 року.

Виручка, валовий прибуток і валова маржа
За 3 міс. 2013 р виручка Групи склала $ 17.7 млн. Валовий прибуток за цей період досяг $ 7.1 млн, при цьому маржинальність по валового прибутку склала 40%, незважаючи на більш високу собівартість реалізації у зв'язку із збільшенням вартості корми для птиці в 1м кварталі 2013 р на третину порівняно з 1 кварталі 2012 р.

Операційний прибуток, EBITDA і грошовий потік від операційної діяльності
За 3 міс. 2013 р операційний прибуток склав $ 5.2 млн, у той час як EBITDA досягла $ 6.5 млн. Одним з факторів, що вплинули на операційний прибуток, стало збільшення збутових витрат, а саме маркетингових, в їх числі пов'язаних з ребрендингом торгової марки ЯСЕНСВІТ. Чистий операційний грошовий потік в першому кварталі 2013 р виріс до $ 5.0 млн.

Чистий прибуток
За 3 міс. 2013 г чистий прибуток склав $ 5.1 млн.

Генеральний директор Ovostar Union Борис Бєліков зазначив:
"Керівництво компанії, незважаючи на значне збільшення вартості корму в порівнянні з початком попереднього року, в цілому досить фінансовими показниками, досягнутими Компанією у першому кварталі цього року. Ми прогнозуємо стабільні операційні та фінансові результати в цілому по 2013 році, нарівні з раніше оголошеними. "