Ovostar Union N.V. (WSE: OVO), (далі по тексту, «Компанія»), вертикально інтегрована холдингова компанія, один з провідних виробників яєць і яєчних продуктів в Україні, оголошує операційні результати діяльності за перше півріччя, що закінчилося 30 червня 2016 р.

Станом на 30 червня 2016 р загальне поголів'я Компанії зросло на 21% порівняно з аналогічним періодом попереднього року до 7.2 млн голів. Разом з цим, поголів'я курки-несучки зросло на 29% порівняно з аналогічним періодом попереднього року до 5.9 млн голів.

За звітний період обсяг виробництва яєць зріс на 16% порівняно з аналогічним періодом попереднього року до 670 млн яєць. Обсяг реалізації яєць збільшився на 12% до 474 млн яєць. При цьому, в 1му півріччі 2016 р експорт яєць в натуральному обсязі збільшився на 48% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, з 98 до 145 млн шт, в той час, як частка експорту в загальному обсязі реалізації яєць склала 31%. Середня ціна реалізації яйця в першому півріччі 2016 р зросла на 6% до 1.27 грн/шт порівняно з 1.20 грн/шт в аналогічному періоді попереднього року.

У першому півріччі 2016 р обсяг переробки яєць зріс на 23% до 199 млн шт в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. У зв’язку із зростаючим попитом на рідкі яєчні продукти від країн Євросоюзу, об’єм реалізації рідких яєчних продуктів збільшився на 64% у порівнянні із аналогічним періодом попереднього року до 4 398 тон (при цьому частка експорту в реалізації сухих яєчних продуктів досягла 30%), в той час як об’єм реалізації сухих яєчних продуктів залишився на тому ж рівні у порівнянні із аналогічним періодом попереднього року і склав 925 тон. Середня ціна реалізації рідких яєчних продуктів зросла на 17% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року до 28.99 грн/кг; середня ціна реалізації сухих яєчних продуктів зросла на 24% до 125.90 грн/кг.

Інвестиційна програма

Реалізація інвестиційної програми продовжується згідно із планом. На кінець червня два з чотирьох пташників вже введені в експлуатацію, в той час коли третій пташник очікує на монтаж обладнання.

Генеральний директор Компанії Борис Бєліков зазначив:

«Менеджмент Компанії задоволений операційними результатами за 1ше півріччя 2016 року. Ми раді бачити, що об’єми реалізації рідких та сухих яєчних продуктів до країн ЄС зростають. Ми будемо продовжувати розвивати наші експортні ринки і надалі».

Примітка: Всі ціни в даному прес-релізі вказані без ПДВ