Ovostar Union N. V., один з найбільших виробників курячих яєць та яєчних продуктів в Україні, повідомляє про те, що остаточна ціна акцій для роздрібних та інституційних інвесторів була встановлена на рівні 62 польських злотих (1 PLN - 2.935 грн). Дана ціна є максимальною.

Загальна вартість пропозиції досягла 93 мільйони польських злотих.

Пропозиція в цілому включає 1 500 000 нових акцій, із яких 13% було запропоновано роздрібним інвесторам та 87% – інституційним.

«Інтерес інвесторів до наших акцій у процесі букбілдінгу підтверджує їх довіру до нашої стратегії, яка послідовно реалізується Компанією» – повідомляєБорис Бєліков, генеральний директор компанії. За результатами букбілдінгу, заключна кількість акцій досягла 200 000 в роздрібному продажі та 1 300 000 – в інституційному. Підписки роздрібних інвесторів будуть прийматися з 13 по 15 червня 2011 року в пунктах обслуговування клієнтів Dom Maklerski BZ WBK та деяких офісах Bank Zachodni WBK.

При початковій ціні акцій в 62 польських злотих та за умови, що на всі розміщені акції буде проведена підписка, сума IPO складатиме 93 мільйони польських злотих, відповідно, капіталізація компанії дорівнюватиме 372 мільйонам польських злотих. Після проведення розміщення, якщо інвестори підпишуться на всі акції, розміщені акції складуть 25% від капіталу компанії.

Чиста виручка від розміщення, оцінена в 93 млн. польських злотих, буде направлена на реалізацію інвестиційної програми 2011-2012 року:

  • Реконструкція шести пташників та закупка нового кліткового обладнання, для збільшення кількості посадкових місць для несучок Групи до 1.825 мільйонів, включаючи установку обладнання з транспортування яєць в сортувальні цехи і пакувального обладнання;
  • Збільшення кількості кур-несучок, розміщених у реконструйованих пташниках;
  • Модернізація обладнання на виробничих площадках з підрощування молодняку з метою збільшення загальної кількості вирощування молодих кур-несучок;
  • Установка обладнання для розбиваня та пастеризації на Заводі яєчних продуктів «Овостар» ("Ovostar");
  • Збільшення потреби в оборотному капіталі в результаті розширення виробничих потужностей.

За додатковою інформацією звертайтесь:

NBS Communications

tel: +48 22 826 74 18 / +48 500 202 354

e-mail: bsroka@nbs.com.pl

Не для випуску, прямо або опосередковано, у Сполучених Штатах Америки, Австралії, Канаді або Японії. Цінні папери, згадані в даному документі, не були й не будуть зареєстровані у відповідності до Закону США про цінні папери 1933 року з поправками («Закон про цінні папери»), і не можуть бути запропоновані або продані у Сполучених Штатах Америки чи громадянам США, якщо тільки цінні папери не зареєстровані відповідно до Закону про цінні папери або звільнені від реєстраційних вимог Закону про цінні папери. Публічне розміщення цінних паперів не буде здійснюватися у Сполучених Штатах.

Дисклеймер

Ця публікація зроблена виключно в рекламних цілях і за будь-яких обставин не повинна бути основою для прийняття рішення щодо інвестування у цінні папери Ovostar Union N.V. (“Компанія”). Проспект (“Проспект”), підготовлений у зв’язку з розміщенням і допуском акцій Компанії до торгів на Варшавську фондову біржу (“ВФБ”), є єдиним юридично обов’язковим документом, який містить інформацію про компанію і розміщення її акцій у Польщі (“Розміщення”). Проспект, затверджений Autoriteit Financiële Markten (“AFM”), Голландським регулятором ринку капіталів. Проспект доступний в електронному вигляді на сайті компанії (www.ovostar.ua) та у агента розміщення в Польші (www.dmbzwbk.pl).