Ми використовуємо файли cookie, щоб ти мiг отримати бiльше вiд нашого сайту. Продовжуючи перегляд цього веб-сайту, ти погоджуєшся на використання файлiв cookie.

Бренди

КУРЯЧІ ЯЙЦЯ «ЯСЕНСВІТ»
КУРЯЧІ ЯЙЦЯ «ЯСЕНСВІТ»
«ЯСЕНСВІТ»™ — один із національних лідерів на ринку яйця. З 2001 року «ЯСЕНСВІТ»™ забезпечує своїх споживачів високоякісною продукцією в індивідуальному пакуванні, яка широко представлена у роздрібних мережах і доступна споживачеві в будь-якому куточку України. У 2017 році птахофабрика «Ясенсвіт» пройшла сертифікацію і отримала дозвіл на експорт своєї продукції до країн ЄС. «ЯСЕНСВІТ — яйце, як воно є!». Продукція «ЯСЕНСВІТ»™ не містить антибіотиків, гормонів чи будь-яких інших шкідливих речовин і відповідає міжнародним стандартам якості й безпечності харчової продукції.
Відвідати сайт бренду
ЯЄЧНІ ПРОДУКТИ «ОВОСТАР»
ЯЄЧНІ ПРОДУКТИ «ОВОСТАР»
«ОВОСТАР»™ — «100 % яєчно». Яєчні продукти під «ОВОСТАР»™ виготовляються з 2005 року. «ОВОСТАР»™ першим на ринку України запропонував своїм споживачам рідкі яєчні продукти. У 2014 році було отримано дозвіл на реалізацію продукції в країнах ЄС. Яєчні продукти «ОВОСТАР»™ продаються як для подальшого застосування у вигляді інгредієнтів у харчовій промисловості, так і кінцевому споживачеві для домашнього використання.
Відвідати сайт бренду