Ми використовуємо файли cookie, щоб ти мiг отримати бiльше вiд нашого сайту. Продовжуючи перегляд цього веб-сайту, ти погоджуєшся на використання файлiв cookie.

Операційна структура групи

Вертикально інтегроване виробництво «Овостар Юніон» охоплює всі процеси від виготовлення кормів до широкої дистрибуційної структури продажів.

Комбікормовий завод

Потреби в кормах для власного поголів'я покривають два комбікормові заводи. Перший, розташований у с. Скибин, був придбаний 2000 року. Додаткові потужності були створені на майданчику в с. Крушинка Васильківського району Київської області 2009 року.

Обидва заводи виготовляють корми винятково рослинного походження. На кінець 2018 року сукупна продуктивність майданчиків становила 56 тонн корму на годину.

«Овостар Юніон» володіє олійним заводом для виробництва рослинних кормових добавок. У раціоні наших курей немає речовин тваринного походження та синтетичних домішок.

Читати далі
image

Батьківське стадо

Кількість батьківських особин «Овостар Юніон» за даними на кінець 2018 року становить 80 тисяч. Це забезпечує більш ніж 10 млн яєць для подальшої інкубації щорічно.

Майданчик для утримання батьківського стада розташований у с. Ромашки Кагарлицького району Київської області.

Читати далі
image

Інкубатор

Власний інкубатор у м. Кагарлик був придбаний «Овостар Юніон» у 2000 році.

Потужність інкубаційного цеху складає 5 млн голів, кількість проінкубованих яєць — 10 млн штук на рік.

Читати далі
image

Ферма з вирощування молодого поголів'я

Виробнича потужність двох ферм з утримання молодого поголів'я птиці— 1,8 млн. місць.

«Овостар Юніон» займається тільки одним кросом птиці — Hy-Line W-36. 

Читати далі
image

Птахофабрики

У складі групи компаній «Овостар Юніон» — дві птахофабрики. Птахофабрика «Ясенсвіт» розташована у c. Крушинка Васильківського району, «Ставищенська» — у смт. Ставище (обидві в Київській області).

У 2018 році на птахофабриках «Овостар Юніон» було зібрано 1,6 млрд яєць, а поголів'я курей-несучок становило 6,4 млн. Птахофабрики у 2017 році отримали дозвіл на реалізацію продукції в країнах ЄС і щорічно підтверджують системне управління якістю продукції аудитами сертифікуючого органу Єврокомісії, а також Bureau Veritas.

Читати далі
image

Завод із виробництва яєчних продуктів

Завод з переробки яєць «Овостар» посідає перше місце в Україні з виробництва рідких і друге — з виробництва сухих яєчних продуктів.

Це сучасний комплекс, який відповідає міжнародним гігієнічним нормам і вимогам харчової безпеки. Контрольні органи регулярно перевіряють виробничі майданчики, що підтверджується відповідними сертифікатами та протоколами. Завод отримав дозвіл на реалізацію продукції в країнах ЄС та пройшов аудит сертифікуючого органу Єврокомісії, а також Bureau Veritas.

Виробництво розташоване поблизу птахофабрик групи компаній Ovostar Union, і це дозволяє постачати на завод свіже яйце одразу після ретельної перевірки на якість.

Читати далі
image

Торгово-дистрибуційна компанія

В Україні продукція компанії продається під торговими марками «ЯСЕНСВІТ» (столове яйце) і «OVOSTAR» (рідкі та сухі яєчні продукти). Крім того, великий обсяг національного ринку Private Label — це яйця, вироблені на птахофабриках «Овостар Юніон». Компанія постачає продукцію в усі національні продуктові мережі, а також широкому колу локальних рітейлерів і оптовиків, що дає споживачам України змогу купувати продукцію у найближчому магазині.

Більше третини продукції йде на експорт до 55 країн світу — на ринки ЄС, Близького Сходу, Південно-Східної Азії та Африки.

Для ефективної роботи на експортних ринках компанія має два торгові представництва: в Латвії та ОАЕ.

Читати далі
image