16-20 лютого 2020 група компаній "Овостар Юніон" взяла участь в найбільшій світовій виставці продуктів харчування і напоїв Gulfood 2020 (Дубай).

Захід для "Овостар Юніон" пройшов насичено та продуктивно: зустрічі з поточними клієнтами, залучення нових, вивчення ринкового попиту і споживчих трендів — все для того, щоб якісні яйце та яєчні продукти були доступні якомога більшій кількості жителів планети.

5e7c9a94c0925.png

Варто відзначити важливу подію — "Омлетна суміш" від OVOSTAR була представлена в числі трендових продуктів харчування в спеціальній Future Zone. Крім "Омлетної суміші", яка стала єдиним продуктом з України у Future Zone, серед "продуктів майбутнього" були: протеїновий напій з бобових, фісташкова кава, шварцвальдське органічне молоко, чіпси зі смаком чорного трюфеля, інжировий оцет, рослинний колаген та інші розробки. Всього — 84 інноваційних продукти з усього світу, зібрані на Gulfood 2020.

5e7c9aa22cbc6.jpg

Експортна діяльність компанії була відзначена Україною на високому рівні. Делегацію "Овостар Юніон" нагородили дипломами від Торгово-промислової палати України за активний розвиток зовнішньоторговельних операцій. Дипломи вручив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Торговий представник України Тарас Качка.

5e7c9ab54749c.jpeg

Нагадаємо, що торгові представництва "Овостар Юніон" працюють вже кілька років — OAE Food Trade FZE (Дубай, ОАЕ) на Близькому Сході і Ovostar Europe (Латвія) в ЄС.

"Овостар Юніон" продовжує працювати і вдосконалюватися заради створення якісного натурального яйця та яєчних продуктів для зростаючого населення планети!