Органом сертифікації «Український комітет кашруту» проведено сертифікаційний аудит ТОВ «Овостар» на предмет відповідності виробничого процесу і продукції компанії вимогам стандарту Kosher.

Фахівці (рабини) перевіряють повну простежуваність походження продукції. Стандарт передбачає відповідність якості вхідної сировини, що використовується у виробничому циклі. Обов'язкова вимога до сировини — відповідність правилам Kosher.

Не менш важливий виробничий ланцюжок, що забезпечує безперервний виробничий процес — повна відсутність контакту продукту і людини, а також бездоганна чистота кожної виробничої ділянки та місця зберігання. У самому виробничому циклі компанія не використовує технологічних добавок, ароматизаторів, желатину, спиртів і гліцерину.

Додатково рабини перевіряють відповідність технологічного процесу і кінцевого продукту технологічним інструкціям, продуктовим специфікаціям та маркуванню.

«Кашрут» або «придатний до вживання». Ця сертифікація ще раз підкреслює високий рівень безпеки продукції, що випускається на виробничих майданчиках ТОВ «Овостар». Продукцією з маркуванням Kosher зараз цікавляться не тільки покупці Ізраїлю, але й з багатьох інших країн, тому що наявність даного знаку гарантує бездоганну якість продукції.

Отриманий сертифікат підтверджує обрану та реалізовану довгострокову стратегію компанії в питаннях безпеки закупівельної діяльності, процесів виробництва, зберігання, товарної логістики, а також політику компанії щодо доступності повної інформації про продукт для споживачів.