21 січня 2022 року Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Галадза відвідали виробничий комплекс виробника яєць та яєчних продуктів «Овостар Юніон». Візит пройшов у рамках програми заходів, присвячених 30-ій річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Канадою.

Канадський уряд традиційно уважно ставиться до інвестицій, які здійснюються як державним, так і приватним сектором Канади в економіку України.

«Канада, так само як інші партнери України, уважно стежить за своїми інвестиційними проєктами. Нам не байдуже, яке місце займе Україна у світі. Присутність канадських інвесторів дає сигнал міжнародній спільноті, що Україна є надійним партнером, який виконує свої зобов'язання. Ту організацію та структурованість процесів, що нам показали сьогодні, неможливо уявити, доки не побачиш на власні очі. Це приклад успішної інвестиційної історії та технологічного лідерства», — прокоментувала Лариса Галадза.

Роман Лещенко у свою чергу наголосив на важливості впроваджених високотехнологічних процесів на підприємстві.

«Наші країни об'єднує багаторічна дружба. Хочу подякувати компанії, яка є безумовним лідером у своїй галузі — організувала високотехнологічне виробництво, успішно конкурує на світовому ринку, дотримується принципів сталого розвитку — за можливість познайомитися з прикладом ефективного менеджменту. Таке виробництво робить вагомий внесок у розвиток локальних громад: підтримує ринковий рівень заробітної плати, виступає надійним платником податків, створює умови для розвитку регіону. Масштабуючи такі бізнеси, ми закладаємо надійний фундамент у майбутнє України», - зазначив Міністр аграрної політики та промисловості України.

Група компаній «Овостар Юніон» вже багато років демонструє технологічне лідерство в індустріальному птахівництві. Гості відвідали виробничі майданчики, де познайомилися з умовами утримання птиці, сучасними технологіями збирання та сортування яйця. Також українсько-канадська делегація відвідала завод із переробки яйця у продукти з доданою вартістю.

Борис Бєліков, СЕО «Овостар Юніон»: «Ні у кого у світі не викликає сумніву потенціал аграрного сектору України. Реалізуючи великий проект індустріального птахівництва в Україні, ми отримали довіру з боку міжнародних інвестиційних інституцій, що дуже важливо для нас. Виявлений до нашого підприємства інтерес підтверджує, що компанія є прикладом ефективної роботи бізнесу та українського аграрного сектору загалом».

Акції «Овостар Юніон» котируються на Варшавській фондовій біржі з 2011 року. Серед акціонерів компанії, поряд з приватними інвесторами, такі великі фонди як FAIRFAX (Канада), AVIVA (Польща), GENERALI (Польща).

«Овостар Юніон» — вертикально інтегрована публічна холдингова компанія, один з провідних виробників курячого яйця та яєчних продуктів у Європі. За попередніми оцінками менеджменту у 2021 році на птахофабриках «Овостар Юніон» було вироблено 1,7 млрд яєць, загальне поголів'я птиці становило 8,4 млн. Продукція «Овостар Юніон» має попит у споживачів понад 50 країн світу, у тому числі в Європейському Союзі. Місія «Овостар Юніон» — виробництво екологічно чистих та здорових харчових продуктів для споживачів в Україні та за її межами.