Торгівельна марка "ЯСЕНСВІТ" повідомляє своїм споживачам про те, що екологічно чисте яйце "Моє сонечко" отримало схвалення та високу оцінку Міністерства охорони здоров'я України та рекомендовано для харчування дітей! (Висн. № 05.03.02-04/65262 від 24.12.2007р. Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І.Медведя ТУ У 01.2-05477066-002:2007).

Яйце "Моє сонечко" тепер не тільки єдине на ринку України, яке пройшло всі численні випробування на якість, безпеку, вітамінний склад та інші важливі чинники, а й єдиний продукт дитячого харчування не зроблений руками людини, а створений самою природою. Бо воно одержано від молодих курей, для яких нашими спеціалістами була розроблена унікальна рецептура екологічно чистих натуральних кормів. За рахунок натуральних кормів яйце "Моє сонечко" збагачене мінералами та мікроелементами. Кожне яйце "Моє сонечко" містить вітамін А – 8,5 г/г (норма – не менше 6,0мкг/г), вітамін В2 – 4,5 (норма – 4,0 мкг/г), каротиноїди (у жовтку) – 25,6 (норма – 15 мкг\г), білки – 6,2 г, жири – 4,9 г, та вуглеводи – 0,39 г.

Також у кожному яйці містяться корисні для дитячого організму мінерали, такі як залізо, магній, кальцій та силен. Кожен з цих мінералів допомагає росту та розвитку дитини.

Важко переоцінити роль корисних сполук, які дитина отримує, коли з'їдає усього одне яйце"Моє сонечко". Без сумніву, яйця "Моє сонечко" якнайкраще відповідають вимогам, які всі ми пред’являємо до продуктів дитячого харчування! Ми пишаємося тим, що забезпечуємо українських дітей якісним, смачним та корисним продуктом.