На передодні свята Великодня з 19 по 26 квітня "Овостар Юніон" на київському Хрещатику провів унікальний благодійний захід – виставку культурних пам'яток України з курячих яєць. До уваги глядачів були запропоновані Софійський собор (м. Київ), Кам'янець - Подільська фортеця, Кодацька фортеця (м. Запоріжжя), Воронцовський маяк (м. Одеса), Ластівчине гніздо (АР Крим) та експонат музею "Писанка", що у Коломиї. Виставка викликала не аби який інтерес не тільки у пересічних українців, але й серед представників вітчизняних та закордонних ЗМІ. Протягом тижня репортажі з виставки транслювало більшість телевізійних каналів України, Росії, Німеччини та інших країн.

Протягом 8 днів всі бажаючі не тільки могли помилуватися унікальним мистецьким витвором, але й отримати у подарунок для себе, рідних та друзів унікальний ілюстрований збірник рецептів від ТМ "ЯСЕНСВІТ" - "Страви народів світу з яєць"!

Експозиція, загальною площею 48 кв.м, представляла собою карту нашої країни з видатними культурно - історичними пам'ятками України, які були виготовлені із символічного до Великодня продукту - курячого яйця.

На рукотворний шедевр було використано понад 17 000 штук свіжого курячого яйця, при чому висота деяких яєчних споруд сягала 1,5 метрів. Оригінальну виставку з задоволенням відвідало понад 70 000 чоловік з усіх куточків України та гостей столиці з Канади, Іспанії, США, Франції, Чехії, Польщі, Росії, Італії, Білорусі та ін. Відвідувачі виставки були приємно вражені красою та масштабністю представлених експонатів.

Кожен з гостей мав змогу залишити свої враження у книзі відгуків.

Протягом виставкових днів ТМ "ЯСЕНСВІТ" проводила яскраві конкурси для дітей та дорослих на святкову тематику. Їх переможці та учасники не тільки отримали задоволення від ігор, але й понесли додому разом із святковим настроєм призи та подарунки від компанії – смачні та поживні яйця "ЯСЕНСВІТ" та Пасхальні сувеніри.

Наші пращури вірили, що яйце є символом життя, весняного сонця, що несе тепло і пробудження природи. Тому перед Великоднем, найбільшим святом християн, "ЯСЕНСВІТ" ще раз привернув увагу до унікального витвору природи - яйця - і нагадав, що воно є символом радості і віри у воскресіння Ісуса Христа як символу всепрощення.