Виробник яйця і яєчних продуктів “Овостар Юніон” презентував ринку новий продукт — рідку яєчну суміш "Омлет Фірмовий".

Готова омлетна суміш — інноваційна категорія для українського споживача. Нагадаємо, у 2001 році група компаній “Овостар Юніон” першою вивела на ринок яйце в індивідуальній брендованій упаковці (ТМ «Ясенсвіт»), а у 2006 — першою почала випускати рідкі яєчні продукти (ТМ «Овостар»).

Склад нового продукту включає куряче яйце, вершки, молоко, сіль і натуральні спеції — перець, майоран, базилік, мускатний горіх. Рецептура нового продукту розроблялася фахівцями “Овостар” на основі споживчого досвіду інших країн. Рекомендується для приготування омлетів в домашніх умовах, а також для сегментів HoReCa та кейтерингу.

“Омлет Фірмовий” представлений на полицях великих рітейлерських мереж Сільпо, NOVUS, АШАН, МЕТРО з листопада 2019. Продукція фасується в пластикові пляшки вагою 1 кг, а з січня 2020 року буде представлена і в упаковці 0,5 кг. Перевагами нового продукту для споживача є зручність застосування і економія часу. “Здоровий білковий продукт незамінний для тих, хто піклується про якість харчування і вважає сніданок обов'язковим прийомом їжі”, — коментує Сергій Діденко, керівник бізнес підрозділу “Яєчні продукти” ГК “Овостар Юніон”. Омлетна суміш доповнить лінійку вже представлених у магазинах рідких яєчних продуктів “Овостар Юніон” — яєчного меланжу і яєчного білка.

Група компаній “Овостар Юніон” — вертикально інтегрована публічна холдингова компанія, один з провідних виробників курячого яйця і яєчних продуктів в Європі. У 2018 на птахофабриках “Овостар Юніон” зібрано 1,6 млрд яєць. Кількість поголів'я курей-несучок становила 6,4 млн. Виробництво сертифіковане за ISO 9001: 2008, ISO 22000: 2005 (HACCP) і FSSC 22000. Продукція “Овостар Юніон” затребувана у споживачів 55 країн світу. Дохід групи за підсумками 2018 року склав $125 млн, чистий прибуток — $17,5 млн. З 2011 року акції “Овостар Юніон” котируються на Варшавській фондовій біржі.