«Багатьом нашим інвесторам і клієнтам важливо бачити, як виглядає наше виробництво зсередини. Ми відкриті для відвідувань партнерів і регулярно проходимо клієнтські аудити, але не у всіх є можливість приїхати. А в поточному році введені значні обмеження на переміщення і відвідування у зв'язку з пандемією COVID-19. Наші контрагенти хочуть переконатися, що смачне і якісне яйце і яєчні продукти виробляються на сучасному обладнанні і тестуються в новітніх лабораторіях, що інфраструктура майданчиків відповідає світовим стандартам аграрного бізнесу, а птах утримується в хороших умовах. Для них нове відео буде ще одним підтвердженням того, що "Овостар Юніон" — надійний постачальник, з яким можна розвивати довгострокові партнерські відносини», — прокоментувала заступник генерального директора ГК "Овостар Юніон" Юлія Фльорова.

Відео супроводжується закадровим текстом — зроблені україно- та англомовна версії. Для музичного попурі використовувалися уривки з треків TIP-TOE Rob Maassen van den Brink, Teamwork Acoustic Pop-Rock, Team-Working Giulio Del Prato, FTW Gerald Francis Ezra Glass Ruby Hancock, Glorious Deal Rob Maassen van den Brink, Moving Forward James Grant, Trust In The World Marco Cimino. Зйомки провів Данило Павлов. Інфографіку створила Ольга Першикова. Змонтував Сергій Валов.

У відеоролику не тільки показані виробничі майданчики компанії, але і продемонстрована свіжа операційна статистика. Проілюстровані такі принципи роботи "Овостар Юніон", як безкомпромісна якість продукції, операційна ефективність, турбота про навколишнє середовище, соціальні стандарти для співробітників, благополуччя тварин, широта експортної географії, створення продуктів з доданою вартістю, диверсифікація продажів.