7 жовтня Віталій Сапожнік, фінансовий директор ГК "Овостар Юніон" провів вебінар на тему "Фінансовий план. Як правильно розрахувати бюджет на півроку/рік? " для студентів та випускників в рамках UGEN Marketing and Finance Game.

UGEN Marketing and Finance Game — кар'єрний проект для тих, хто планує розвиватись в сфері маркетингу та фінансів. Крім Ovostar Union, в цьому році учасниками заходу стали компанії Coca-Cola HBC, JTI Україна, ВАТ, Philip Morris International, UKRSIBBANK, Альфа-Банк, ІНТЕРТОП, Genesis, lifecell, EY.

Віталій Сапожнік ознайомив студентів з поняттям, основними завданнями, етапами організації бюджету. Спікер підкреслив нові тенденції та виклики, які можуть виникнути на етапі фінансового планування в сьогоднішніх умовах ведення бізнесу, а також згадав про фінансові параметри, які варто враховувати при плануванні бюджету на півроку або на рік.

Крім цього, фінансовий директор ГК "Овостар Юніон" ознайомив учасників вебінару з особливостями фінансової структури компанії, принципами формування бюджетів продаж, структурою звітів про доходи і витрати. Велика практична цінність інформації, а також реальні приклади й кейси, які були описані під час виступу, отримали дуже позитивний відгук від аудиторії вебінару.