Ovostar Union N.V. (WSE: OVO) (далі "Група"), вертикально інтегрована холдингова компанія, один із провідних виробників яєць та яєчних продуктів в Україні оголошує про повне завершення інвестиційної програми 2011-2012 рр. з розширення виробничих потужностей, заявленої під час IPO.

Завдяки реалізації інвестиційної програми в 2011-2012 рр.. Ovostar Union збільшила потужності з виробництва яйця і яєчних продуктів. Повний ефект від реалізації програми буде отриманий в 2013 р.. Обсяг виробництва яєць зросте на 93% до 1054 млн в рік, а яєчних продуктів - на 80% до 9,7 тис. тонн на рік у порівнянні з показниками на кінець 2010 р.

У рамках інвестиційної програми, Група впровадила на своїх підприємствах найсучасніші технології в галузі птахівництва та яєчної переробки. Обладнання такого класу забезпечить виробництво ще більш якісних продуктів для найвимогливіших клієнтів ОВОСТАР™ і ЯСЕНСВІТ™.

Високі результати інвестиційної програми Група презентувала європейським інвесторам, які минулого тижня з великим інтересом ознайомилися з виробничими майданчиками в Василькові. Під час заходу інвестори оцінили досягнення виробничого комплексу Птахофабрики «Україна» і Заводу яєчних продуктів «Овостар».

З червня 2012 Ovostar Union приступила до наступної інвестиційній програми, для реалізації якої в 2012-2013 рр.. будуть потрібні інвестиції в розмірі 35 млн USD.

«Група Ovostar Union не зупиняється на досягнутому і постійно розвивається, розширюючи свої можливості. У процесі реалізації інвестиційних програм ми використовуємо найсучасніші технологічні рішення, що дозволяє компанії, експлуатуючи економіку масштабу, покращувати не тільки кількісні, але і якісні показники.

В результаті такої стратегії ми зможемо повною мірою задовольнити зростаючий попит на високоякісне брендоване яйце з боку торгових мереж , що розширюються, а також на якісні яєчні продукти з боку компаній української харчової промисловості», - повідомив Борис Бєліков, генеральний директор Ovostar Union.