Ovostar Union N.V., один із найбільших виробників курячих яєць та яєчних продуктів в Україні, розподілив усі розміщені акції. Загалом між інвесторами було розподілено 1,500,000 нових випущених акцій, що становить 25% капіталу компанії.

Усі розміщені акції були розподілені між інвесторами наступним чином:

  • 200,000 акцій для польських роздрібних інвесторів. Попит на акції ГК «Овостар Юніон» вдвічі перевищив пропозицію компанії, тому замовлення роздрібних інвесторів було скорочено на 51,8% пропорційно.
  • 1,300,000 акцій для польських та міжнародних інституційних інвесторів.

Перший день лістингу акцій ГК «Овостар Юніон» попередньо заплановано на середу, 29 червня 2011 р.

Враховуючи, що ціна акцій становить 62 польських злотих, сума ІРО складе 93 млн. польських злотих, тобто загальна капіталізація компанії становить 372 млн. польських злотих.

  • Виручка від розміщення буде направлена на реалізацію інвестиційної програми Компанії 2011-2012 року:
  • Реконструкція шести пташників та закупка нового кліткового обладнання, для збільшення кількості посадкових місць для несучок Групи до 1.825 мільйонів, включаючи установку обладнання з транспортування яєць в сортувальні цехи і пакувального обладнання;
  • Збільшення кількості кур-несучок, розміщених у реконструйованих пташниках;
  • Модернізація обладнання на виробничих площадках з підрощування молодняку з метою збільшення загальної кількості вирощування молодих кур-несучок;
  • Установка обладнання для розбиваня та пастеризації на Заводі яєчних продуктів «Овостар» ("Ovostar");
  • Збільшення потреби в оборотному капіталі в результаті розширення виробничих потужностей.

За додатковою інформацією звертайтесь:

NBS Communications

tel: +48 22 826 74 18 / +48 500 202 354

e-mail:bsroka@nbs.com.pl

Не для випуску, прямо або опосередковано, у Сполучених Штатах Америки, Австралії, Канаді або Японії.

Цінні папери, згадані в даному документі, не були й не будуть зареєстровані у відповідності до Закону США про цінні папери 1933 року з поправками («Закон про цінні папери»), і не можуть бути запропоновані або продані у Сполучених Штатах Америки чи громадянам США, якщо тільки цінні папери не зареєстровані відповідно до Закону про цінні папери або звільнені від реєстраційних вимог Закону про цінні папери. Публічне розміщення цінних паперів не буде здійснюватися у Сполучених Штатах.

Дисклеймер

Ця публікація зроблена виключно в рекламних цілях і за будь-яких обставин не повинна бути основою для прийняття рішення щодо інвестування у цінні папери Ovostar Union N.V. (“Компанія”). Проспект (“Проспект”), підготовлений у зв’язку з розміщенням і допуском акцій Компанії до торгів на Варшавську фондову біржу (“ВФБ”), є єдиним юридично обов’язковим документом, який містить інформацію про компанію і розміщення її акцій у Польщі (“Розміщення”). Проспект, затверджений Autoriteit Financiële Markten (“AFM”), Голландським регулятором ринку капіталів. Проспект доступний в електронному вигляді на сайті компанії (www.ovostar.ua) та у агента розміщення в Польші (www.dmbzwbk.pl).