8 квітня завод яєчних продуктів «Овостар» успішно завершив процес сертифікації за системою Kosher.

Наявність сертифікату Kosher, як і Halal, не є обов’язковою для підприємств харчової промисловості. Більше того, дана система навіть не є стандартом вимог для виробника. «Kosher» означає придатний до використання, підходящий. Це своєрідний комплекс правил, яким повинні відповідати продукти харчування, що вживають в їжу віруючі. Ці правила відображені у священній книзі, яка є частиною Старого заповіту.

Фактично сертифікат Kosher означає: дозволено для вживання в їжу відповідно до єврейського релігійного закону, за яким дозволяється споживати виключно екологічно чисті, корисні для здоров’я продукти, тобто продукти, «для тіла та душі». Така їжа відповідає системі раціонального харчування – кашрут, яка враховує різнорідність та сумісність м’ясних, молочних, мінеральних та інших продуктів.

Ми розцінюємо власне рішення про сертифікацію всього асортименту яєчних продуктів ТМ «ОВОСТАР» відповідно до вимог даної системи, як стратегічний крок назустріч новим партнерським стосункам та відкриттю нових ринків збуту. В першу чергу, це стосується не лише співпраці із зарубіжними клієнтами, а й високим внутрішнім попитом зі сторони компаній-виробників кондитерської продукції та майонезу.

ГК «Овостар Юніон» високо цінує та поважає релігійні традиції своїх клієнтів та партнерів і прагне задовольнити усі їх потреби, незалежно від вподобань чи віросповідання. Отримання сертифікату Kosher підтверджує чистоту нашої продукції, її корисність та доцільність використання для здорового харчування.